- Out-of-Stock
HP LaserJet CF243A, 543 x 586 x 415 mm, 899 x 844 x 576 mm, Laser, HP LaserJet Enterprise 700, M712
| Maximum capacity | 500 sheets |
| Maximum input capacity | 500 sheets |
| Compatible products | HP LaserJet Enterprise 700, M712 |
| Weight | 19.5 kg |
| Package weight | 30.5 kg |
| Dimensions (WxDxH) | 543 x 586 x 415 mm |
| Package dimensions (WxDxH) | 899 x 844 x 576 mm |
| Print technology | Laser |
Data sheet