Compatible with: HP LaserJet P4014n Printer, HP LaserJet P4015n Printer, HP LaserJet P4015tn Printer, HP LaserJet P4015x Printer, HP LaserJet P4515n Printer, HP LaserJet P4515tn Printer, HP LaserJet P4515x Printer
Free next day shipping across Canada for genuine HP 64A (HP CC364A) toner cartridge.
Fast and easy online orders. Nothing beats the original HP toner cartridge.
Genuine HP 64A (CC364A) toner is designed to work seamlessly with your HP Laserjet laser printer.
| Type | Cartridge |
| Page yield | 10000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Package weight | 2.47 kg |
| Package dimensions (WxDxH) | 391 x 193 x 300 mm |
Data sheet