| Type | Cartridge |
| Page yield | 2300 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity | 2 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Package width | 34 cm |
| Package depth | 21.8 cm |
| Package height | 20.5 cm |
| Package weight | 2.18 kg |
Data sheet