HP 410A, Cyan, Magenta, Yellow, HP, HP Colour LaserJet Pro M452, M377, M477, CF251AM, 3 pc(s), Laser toner
Count on Original HP Cyan Toner cartridges with JetIntelligence to deliver high quality at fast speeds, plus affordable high-yield options and anti-fraud technology to ensure consistent HP color quality—something the competition can’t match.
Be confident you’re getting more from your cartridge. Count on intelligent tracking of toner levels and cost-effective, high-yield options—using Original HP Toer cartridges with JetIntelligence.
Produce consistent, professional-quality color documents at speeds your HP printer or MFP was built to achieve. Original HP Toner cartridges with JetIntelligence match your printer’s high-speed performance and deliver results you expect.
Help protect your business against counterfeit cartridges with HP’s exclusive anti-fraud technology. Manage business costs and maintain quality standards for your HP LaserJet printers and MFPs with Original HP-only policies and cartridge protection.
Print for longer than ever before—get over 48% more pages per optional high-yield color cartridge.HP 410A. Printing colours: Cyan, Magenta, Yellow, Brand compatibility: HP, Compatible products: HP Colour LaserJet Pro M452, M377, M477. Width: 363 mm, Depth: 306 mm, Height: 123 mm
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| Brand compatibility | HP |
| Compatible products | HP Colour LaserJet Pro M452, M377, M477 |
| OEM code | CF251AM |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Type | Laser toner |
| Page yield | 2300 pages |
| Print technology | Laser |
| Width | 363 mm |
| Depth | 306 mm |
| Height | 123 mm |
| Weight | 1.8 kg |
Data sheet