HP 70 tête d'impression DesignJet magenta clair et cyan clair, Imprimante photo HP DesignJet Z3200; Imprimante photo HP DesignJet Z3100; Imprimante photo HP..., A jet d'encre thermique, Magenta, C9405A, Singapour, 143 mm
HP 981A Magenta Original PageWide Cartridge, HP, Magenta, PageWide Enterprise Color 556 series, PageWide Enterprise Color MFP 586 series, Standard, 6000 pages, 215 mm
Ideal for consistently producing professional-quality colour documents at the high speeds your HP PageWide Enterprise printer was built to achieve.HP 981A Magenta Original PageWide Cartridge. Brand compatibility: HP, Printing colours: Magenta, Compatible products: PageWide Enterprise Color 556 series, PageWide Enterprise Color MFP 586 series. Width: 215 mm, Depth: 28 mm, Height: 48 mm
| Brand compatibility | HP |
| Printing colours | Magenta |
| Compatible products | PageWide Enterprise Color 556 series, PageWide Enterprise Color MFP 586 series |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Cartridge capacity | Standard |
| Colour ink page yield | 6000 pages |
| Width | 215 mm |
| Depth | 28 mm |
| Height | 48 mm |
| Weight | 180 g |
Fiche technique